Informacje dla pracowników

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI ZWIAZANE Z EPIDEMIĄ COVID-19 10.01.2022 15:30

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że wszyscy członkowie Wspólnoty Uczelni: pracownicy, studenci, doktoranci oraz interesanci i goście, w trakcie przebywania na terenie Wydziału winni stosować środki osobistej ochrony sanitarnej i wymogi dystansu:

1. maseczki zakrywające nos i usta,
  2. środki chemiczne do dezynfekcji osobistej oraz przedmiotów
  3. na terenie ZUT w Szczecinie obowiązuje zachowanie dystansu społecznego nie mniejszego niż 1,5 m.

Przypominam również, że noszenie maseczek w budynkach Wydziału jest obowiązkowe!

W trakcie zajęć dydaktycznych, w trakcie spotkań i zebrań służbowych lub zawodowych, możliwa jest modyfikacja zasad używania maseczek ochronnych:

1. w wyjątkowych przypadkach z używania maseczek zwolniony jest prowadzący zajęcia oraz osoby wypowiadające się,
  2. prowadzący zajęcia lub spotkanie może wyrazić zgodę na zdjęcie maseczek w sytuacjach, kiedy charakter zajęć i zadania realizowane w ich ramach powodują, że stosowanie maseczek jest niemożliwe lub znacznie utrudnione,
  3. dla pozostałych osób używanie maseczek na zajęciach jest obowiązkowe w szczególności, gdy nie jest możliwe zachowanie dystansu 1,5 m.

Uprzejmie przypominam, że osoby mające objawy choroby mogące wskazywać na podejrzenie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 powinny w trybie natychmiastowym zgłosić się do lekarza POZ.

UWAGA!

Należy niezwłoczne informować Wydział (e-mailem na adres wtiich@zut.edu.pl) każdorazowo o podleganiu kwarantannie lub izolacji domowej (od kiedy i do kiedy?), wraz z podaniem daty ostatniego pobytu na Wydziale.

Do pracy i na zajęcia na terenie WTiICh może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę COVID-19. Na terenie WTiICh nie powinny przebywać osoby świadczące pracę, studenci, doktoranci, którzy są chorzy.

Rafał Rakoczy
Dziekan WTiICh