II Szczecińskie Uczniowskie Mikrosympozjum Młodych Chemików

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Szczecińskim Uczniowskim Mikrosympozjum Młodych Chemików, które odbędzie się w dniu 21 marca 2024 r. Organizatorami Mikrosympozjum są: Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Sympozjum dedykowane jest uczniom szkół średnich, którzy są zainteresowani naukami chemicznymi oraz pokrewnymi. Osoby wyrażające chęć wzięcia udziału w Mikrosympozjum proszone są o przesłanie deklaracji uczestnictwa (wzór deklaracji (format:  docx, rozmiar:  18,03 kB)) do 5.02.2024 r oraz dosłanie streszczenia prezentacji według załączonego szablonu w terminie do 12 lutego 2024 r. na adres: summch@zut.edu.pl

Do prezentacji podczas Mikrosympozjum zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 40 prac z uwzględnieniem ich atrakcyjności. O zakwalifikowaniu prac zadecyduje Komitet Kwalifikacyjny Mikrosympozjum. W Mikrosympozjum może wziąć udział nie więcej niż dwóch uczniów (spośród autorów jednej pracy) oraz ich opiekun. Spośród zgłoszeń Komitet Kwalifikacyjny wybierze osiem tematów, które będą prezentowane w formie ustnego komunikatu. Zespoły zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu pracy do Mikrosympozjum oraz o ewentualnym wybraniu zgłoszenia do prezentacji ustnej do dnia 16.02.2024 r. Pozostałe tematy będą prezentowane w formie plakatu. Nadesłane streszczenia zostaną opublikowane jako książka streszczeń w formie pliku pdf.

Udział w Mikrosympozjum jest całkowicie bezpłatny!

Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza oraz Wojewody Zachodniopomorskiego Pana Adama Rudawskiego (http://www.szczecin.uw.gov.pl) oraz wsparciem sponsorskim Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.

Logo Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego    Logo Grupa Azoty Police    Lohoh Wojewody Zachodniopomorskiego

Szanowni Uczestnicy

II Szczecińskiego Uczniowskiego Mikrosympozjum Młodych Chemików!

Uprzejmie informujemy, że komunikat ustny należy przygotować w programie Power Point (wersja Office 2021 lub starsza). Prosimy aby prezentacje zostały przesłane do 20.03.2024 r. na adres summch@zut.edu.pl , w celu wgrania ich na dysk komputera w Sali wykładowej. Przypominamy, że czas prezentacji ustnej nie może być dłuższy niż 10 min (+5 min. na dyskusję dotyczącą prezentacji).

Poster może być przygotowany/wydrukowany w formacie A0  (szerokość 841 i wysokość 1189 mm) lub może być mniejszy (A1). Plakat może być również przygotowany na kartkach A4 i zawieszony na tablicach posterowych.

Komitet Organizacyjny SUMMCh

Dodatkowe informacje: