Informacje dla pracowników

1st Baltic Symposium on Polymer and (Bio)Materials Science – Baltic BioMa 27.03.2020 11:49

W dniach 24-25 września 2020 r. w Szczecinie, w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii odbędzie się pierwsze międzynarodowe sympozjum 1st Baltic Symposium on Polymer and (Bio)Materials Science - Baltic BioMat pt. „From Materials Design to Advanced Structures”. Sympozjum poprzedzać będzie Szkoła Letnia organizowana w ramach projektu o akronimie GREEN-MAP finansowanego w ramach programu H2020 Maria Sklodowska-Curie - RISE, odbywająca się w dniach 21-23 września 2020r. Tematyka pierwszego sympozjum będzie poświęcona najnowszym trendom w zakresie syntezy i projektowania nowych materiałów polimerowych w kierunku zaawansowanych struktur do zastosowań w medycynie, opakowaniach i w innych obszarach. Organizatorem sympozjum jest Katedra Inżynierii Polimerów i Biomateriałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Szczegóły dotyczące sympozjum są dostępne na stronie balticbiomat.zut.edu.pl.