Informacje dla pracowników

Zawiadomienie o terminie obronie pracy doktorskiej mgr Xiaoguanga Liu 05.02.2021 10:32

DZIEKAN WYDZIAŁU TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ ORAZ RADA DYSCPLINY INŻYNIERIA CHEMICZNA
ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE
uprzejmie informują, że w dniu:
19 lutego 2021 r. (piątek), o godz. 900 odbędzie się w trybie zdalnym na platformie MS Teams publiczna obrona pracy doktorskiej mgra Xiaoguanga Liu
na temat: „Biomass-derived porous carbon materials for electrochemical energy storage” („Biomasa jako źródło porowatych materiałów węglowych do elektrochemicznego magazynowania energii”)

Promotor: dr hab. Xuecheng Chen, prof. ZUT
z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Recenzenci:

a)    dr hab. inż. Wojciech Konicki, prof. AMS
z Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie

b)    Dr. Lifeng Liu
z International Iberian Nanotechnology Laboratory (INL) w Portugalii

Recenzje i streszczenie pracy zostały umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT:

bip.zut.edu.pl/bip-informacje/wydzialy-zut/wydzial-technologii-i-inzynierii-chemicznej/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie.html, natomiast rozprawa doktorska została udostępniona do wglądu w aplikacji MS Teams. Osoby wyrażające chęć zapoznania się z pracą doktorską oraz udziału w obronie powinny przesłać taką informację najpóźniej do dnia 18 lutego 2021 r. do godz. 1200 na adres email: informatyk‑wtiich@zut.edu.pl.