Informacje dla pracowników

Współpraca z ekspertem w dziedzinie farmakologii i chemii leków z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Innowacyjne biokompozyty polimerowe w medycynie 17.05.2024 11:05

W Katedrze Technologii Chemicznej Organicznej i Materiałów Polimerowych gościmy Pana dr. hab. Przemysława Talika z Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, eksperta w dziedzinie farmakologii i chemii leków .

To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i omówienia przyszłych planów dotyczących biokompozytów polimerowych. Te innowacyjne materiały mogą pełnić rolę nośnika oraz stabilizować uwalnianie substancji aktywnej (leku).

Dzięki wspólnym badaniom i wymianie wiedzy, mamy szansę na rozwój nowych materiałów, które znajdą zastosowanie w nowoczesnej medycynie i farmacji.