Informacje dla pracowników

Świadczenia pomocy materialnej w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 07.10.2020 07:34

Stypendium Rektora dla najlepszych studentów

Ostateczny termin składania wniosków stypendialnych mija w piątek 16 października 2020. Bardzo proszę osoby składające podanie o uwzględnienie osiągnięć z poprzedniego roku akademickiego o wypełnienie nowego wniosku wraz z tabelą zawierająca wykaz osiągnięć.

Stypendium socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych, zapomoga

Aby otrzymać świadczenia już w październiku należy złożyć dokumenty do piątku 9 października. Osoby, których wnioski wpłyną po tym terminie otrzymają przyznane świadczenia w listopadzie z wyrównaniem za październik.

UWAGA!

Na dziś (5.10.2020) nie ma podstawy prawnej by rozpatrywać wnioski złożone mailowo z załączonym skanem dokumentów. Bardzo proszę o przesłanie wniosków pocztą tradycyjną, za pośrednictwem wydziałowej skrzynki do korespondencji lub przekazanie ich osobiście.

W związku z procedurami związanymi z sytuacją epidemiczną proszę również o respektowanie godzin obsługi świadczeń pomocy materialnej (codziennie 8:00-10:00 oraz 12:00-14:00).

Stypendium Ministra

W związku ze zmianami w procedurze składania wniosków o stypendium ministra (wprowadzenie systemu ZSUN/OSF) proszę o przesłanie wniosku z załącznikami do dnia 12.09.2020 włącznie (maria.bitel@zut.edu.pl). Wnioski będą wprowadzane do systemu przez pracownika dziekanatu.