Informacje dla pracowników

Studenci WTiICh w Szkole Orłów 10.11.2020 14:36

Z dumą informujemy, że dwoje studentów naszego wydziału zakwalifikowało się do programu "Szkoła Orłów' w roku akademickim 2020/2021. Są to pani Marta Prochowska, studentka technologii chemicznej oraz pan Samirbhai Pinjara z Indii, student chemical enginnering.

‘Szkoła Orłów’ jest propozycją skierowaną do najlepszych studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia prowadzonych na naszej uczelni, wyłonionych na podstawie średniej ocen i osiągnięć dodatkowych. Celem projektu jest stworzenie indywidualnej ścieżki rozwoju dzięki realizacji wysokiej jakości kształcenia akademickiego opartego na metodzie tutoringu oraz wsparciu stypendialnemu. Program stanowi okazję do spersonalizowania procesu edukacyjnego w celu optymalnego rozwoju potencjału Orłów i jak najlepszego motywowania ich do samodzielnej pracy oraz podejmowania nowych wyzwań.

Tutorem pani Marty w programie będzie pani dr hab. inż. Ewelina Kusiak-Nejman, prof. ZUT z Katedry Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska, a pana Samirbhaia – pan dr hab. inż. Rafał Wróbel, prof. ZUT z Katedry Inżynierii Materiałów Katalitycznych i Sorpcyjnych.

Niezależnie od rywalizacji w "Szkole Orłów" oboje zakwalifikowani do programu uzyskali w minionym roku akademickim średnią ocen około 4,7 i znaleźli się w gronie wyróżnionych stypendium rektora dla najlepszych studentów.

Gratulujemy i życzymy naszym Orłom wysokich lotów!