Informacje dla pracowników

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysta doktorant na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej finansowane w ramach projektu OPUS 17 UMO-2019/33/B/ST5/01445 07.10.2020 07:44

Na podstawie oceny wniosków złożonych w ramach konkursu ogłoszonego na stronach WTiICHBiP ZUT oraz  NCN, mającego na celu zatrudnienie osoby na stanowisku stypendysta doktorant w projekcie badawczym OPUS17, Umowa nr UMO-2019/33/B/ST5/01445 pt. „Hybrydowe i elastomerowe sieci polimerowe: synteza, struktura i właściwości”, Komisja konkursowa zarekomendowała zatrudnienie Pani Malwiny Niedźwiedź. Wybrana Kandydatka będzie realizować prace badawcze przez okres 30 miesięcy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, w Katedrze Inżynierii Polimerów i Biomateriałów.

Przewodnicząca Komisji, Kierownik Projektu

prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray