Informacje dla pracowników

Odkryj świat biotechnologii i mikrobiologii z dr. inż. Adrianem Augustyniakiem. Wykład online na MKDUS 2.0! 22.05.2024 09:39

Jeśli interesujecie się biotechnologią i mikrobiologią, koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wysłuchanie wykładu online dr. inż. Adriana Augustyniaka podczas IV Multidyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego "MKDUS 2.0"!

Doktor Augustyniak to pracownik Katedry Inżynierii Chemicznej i Procesowej na naszym Wydziale, a także świetny biotechnolog i mikrobiolog. Specjalizuje się w badaniu, jak różne czynniki (w tym nanomateriały) wpływają na bakterie.

Swoją karierę naukową rozpoczął w 2019 roku, zdobywając doktorat na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT. Jego dorobek naukowy to 38 publikacji, 3 patenty i udział w 11 projektach. Odbył też staże w prestiżowych uczelniach w Niemczech i Francji, a swoje badania prezentował na ponad 60 konferencjach w 7 krajach. Co więcej, jest współzałożycielem firmy PhageArmour, która zajmuje się technologiami opartymi na bakteriofagach.

IV Multidyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego "MKDUS 2.0”
Termin: 19.06.2024 r.
Miejsce: online (MS Teams)
Więcej informacji na stronie mkdus.usz.edu.pl