Informacje dla pracowników

Mamy podium! Prof. Ewa Mijowska liderką w światowym rankingu Research.com 18.05.2024 09:58

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o naszych dwóch naukowcach, którzy zajęli wysokie miejsca w światowym rankingu Research.com w chemii!

Dziś mamy podium!

W gronie wyróżnionych naukowców jest prof. Ewa Mijowska, która właśnie została uznana za polską liderkę w dziedzinie Inżynierii i Technologii (Engineering and Technology), zajmując bardzo wysokie, 3. miejsce w rankingu.

Nasi naukowcy i naukowczynie wyznaczają trendy mając realny wpływ na rozwój nauki i technologii.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesu!

Ranking Research.com obejmuje 553 uczelnie techniczne z 50 krajów. Opiera się na osiągnięciach naukowców zatrudnionych na uczelniach, uwzględniając liczbę publikacji naukowych, wskaźniki cytowań i otrzymane nagrody.