I Szczecińskie Uczniowskie Mikrosympozjum Młodych Chemików 22.11.2022 13:10

Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie

zapraszają uczniów szkół średnich wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w I Szczecińskim Uczniowskim Mikrosympozjum Młodych Chemików, które odbędzie się w dniu 21 marca 2023 r.

Udział w Mikrosympozjum jest całkowicie bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy uczniów szczególnie zainteresowanych chemią, aby podzielili się swoją pasją! Młodzi Chemicy będą mieli okazję zaprezentować się w trakcie Mikrosympozjum, którego tematem przewodnim będzie „Chemia na co dzień”. W ramach tego Mikrosympozjum zaplanowano ponadto wykład popularnonaukowy oraz zwiedzanie Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie wtiich.zut.edu.pl/strona-pracownikow/start/spolecznosc/ptchem/i-szczecinskie-uczniowskie-mikrosympozjum-mlodych-chemikow.html

21 marca – chemiczne wagary!