Informacje bieżące

Oferta warsztatów, które odbędą się podczas Jubileuszowych X Targów Pracy KARIERA 2019 20.11.2019 22:09

Warsztat nr 1 - Moc jest ze mną - prowadzenie Sylwia Hantz z WUP.

Chcesz dowiedzieć się jak znaleźć swoje mocne strony i zbudować ciekawy obraz własnej osoby?

Nie czekaj! Daj sobie szansę! A moc mocnych stron przybędzie!

Ten warsztat nauczy Cię świadomego wyławiania indywidualnych zasobów, pracy z dziennikiem oraz kreatywnego podejścia do siebie.

Godz. 10.30 - 12.30; Sala nr 7 (sala rady wydziału)

Warsztat nr 2 - Jak gadać by się dogadać? Praktyczny warsztat komunikacji interpersonalnej - prowadzenie Michał Michalski - psycholog biznesu.

Efektywna komunikacja interpersonalna to zdolność, którą możemy rozwijać. To także zasób, który wspiera nasze działania oraz środek pomocny przy realizacji wielu zawodowych i prywatnych celów. Jeśli uważasz, że warto wiedzieć "jak gadać by się dogadać?", to koniecznie pojaw się na tym warsztacie, bo warto z trzech powodów:

1) Będzie duuuużo praktyki (zapomnij o formie akademickiego wykładu)

2) Poznasz swoje schematy, silne i słabe strony w komunikacji

3) Nad wszystkim będzie czuwał doświadczony trener, który sprawi, że będzie rozwojowo i komfortowo.

Godz. 12.45 - 15.00; Sala nr 7 (sala rady wydziału).

Na Warsztaty należy zapisać się e-mailowo: biurokarier@zut.edu.pl w tytule maila podając: Warsztat nr 1 lub Warsztat nr 2 albo Warsztat nr 1 i 2.