AIESEC Szczecin

Chcesz działać z myślą o przyszłości? Wstąp do AIESEC!

Jeśli chcesz rozwinąć swoje liderskie możliwości, dążyć do doskonałości, poznać ludzi z całego świata i czerpać radość ze współpracy… AIESEC jest dla Ciebie!

Rekrutacja do Oddziału Lokalnego AIESEC Szczecin kończy się 6 marca i jest dostępna dla studentów wszystkich lat, wydziałów i uczelni wyższych poniżej 26 roku życia.

Działalność w AIESEC to możliwość kreowania nowych projektów, dzięki którym do Szczecina przyjeżdżają wolontariusze z Chin, Indii, Turcji, Egiptu, Malezji czy Brazylii. Dzięki pracy w globalnym środowisku, członkowie AIESEC poszerzają swoje horyzonty i doskonalą umiejętności językowe, wpływając pozytywnie na otaczające ich społeczeństwo.

Aplikować można na: www.szczecin.aiesec.pl

FB: AIESEC Szczecin

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami:

aiesec.szczecin@gmail.com

Czym jest AIESEC?

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, która od ponad 60 lat kreuje nowych liderów. AIESEC działa w 113 krajach, na 2400 uniwersytetach, zrzesza 86 tysięcy studentów z całego świata. Byli członkowie są liderami w swoich organizacjach i firmach, wykorzystując praktyczne doświadczenie, wiedzę i inspirację, które wynieśli z AIESEC.