Informacje bieżące

Nowoczesne kształcenie akademickie: wywiad z prof. Rafałem Rakoczym w Magazynie "Forbes" 29.05.2024 14:46

Dowiedz się na czym polega nowoczesne kształcenie akademickie wprost od eksperta!

Zachęcamy do lektury wywiadu z prof. Rafałem Rakoczym, dziekanem Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, który ukazał się w najnowszym wydaniu sekcji Rzecz o Innowacjach w magazynie ”Forbes”!

Z artykułu dowiesz się o:

• największym w historii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego projekcie „Centrum Zaawansowanych Materiałów i Inżynierii Procesów Wytwarzania” o wartości 61,5 mln zł!
  • badaniach nad systemami przezskórnego podawania leków wspomaganymi polem elektromagnetycznym
  • naszej ścisłej współpracy z biznesem, m. in. z Grupą Azoty S.A - największym pracodawcą na Pomorzu Zachodnim
  • wsparciu udzielanemu młodym badaczom i studentom

Pełny zapis wywiadu dostępny jest również w wersji elektronicznej na portalu