Informacje bieżące

Grupa Azoty Polyolefins poszukuje studentów na płatne wakacyjne staże w Laboratorium 25.05.2024 16:23

Grupa Azoty Polyolefins S.A. poszukuje studentów na płatne wakacyjne staże w Laboratorium.

Osoba na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

• Wykonywanie analiz fizykochemicznych wyrobów i mediów.

• Preparatyka odczynników chemicznych.

Rejestracja i analiza dokonanych pomiarów.

• Przygotowanie aparatów i urządzeń do operacji serwisowych.

• Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością Laboratorium.

• Analizowanie przyczyn stwierdzonych zakłóceń w procesach analitycznych, ustalanie sposobów zapobiegania tym zakłóceniom oraz ograniczania ich skutków.

• Wykonywanie badań, prób testów i analiz laboratoryjnych związanych z wdrażaniem nowych/zmodyfikowanych technologii i wyrobów.

Poszukuje Studentów:

• studiów chemicznych: II i III stopnia oraz I stopnia – studentów kończących 3 rok studiów

• ze średnią ocen co najmniej 4.0 (z ostatniego roku studiów, lub z całego toku studiów, wybieramy wartość wyższą),

• gotowych do pracy i zdobywania nowych umiejętności w nowoczesnym wielofunkcyjnym laboratorium przemysłowym,

• gotowych do pełnoetatowej pracy przez okres 3 miesięcy (lipiec – wrzesień 2024) w systemie zmianowym 4BOP (w stałych cyklach 8-dniowych: 2 dniówki 7:00-19:00, dzień wolny, 2 nocki 19:00-7:00, 3 dni wolne).

Oferuje:

• Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jedną z największych inwestycji przemysłowych w Polsce.

• Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnym laboratorium przemysłowym.

• Szansę na rozwój i zdobycie pierwszego zawodowego doświadczenia.

• Pełną opiekę merytoryczną ze strony pracowników

• Wynagrodzenie według minimalnej stawki godzinowej na umowie zlecenie (ok. 28,30 zł/h).

• Możliwość kontynuowania współpracy w Laboratorium po zakończeniu stażu.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 14.06.2024

Zapraszamy do kontaktu i aplikowania:

Starszy specjalista ds. rekrutacji i rozwoju katarzyna.adamiak@grupaazoty.com

Zastępca Kierownika Laboratorium szymon.kugler@grupaazoty.com

Oferta stażu Grupy Azoty Polyolefins (format:  pdf, rozmiar:  658 kB)