Zjazd Dziekanów Wydziałów Chemicznych 2024 we Wrocławiu 03.07.2024 18:47

Ponad 130 osób związanych ze środowiskiem akademickim i przemysłem chemicznym spotkało się we Wrocławiu na Zjeździe Dziekanów Wydziałów Chemicznych 2024. Wśród uczestników znaleźli się również przedstawiciele naszego Wydziału: dziekan prof. Rafał Rakoczy, prodziekan ds. organizacji i rozwoju dr hab. inż. Beata Zielińska, prof. ZUT oraz prodziekan ds. studenckich i kształcenia dr hab. inż. Karolina Kiełbasa, prof. ZUT.

Gospodarzami wydarzenia byli Politechnika Wrocławska oraz Uniwersytet Wrocławski, zapewniając uczestnikom dwa dni spotkań, dyskusji i wydarzeń kulturalnych.

Pierwszy dzień zjazdu odbył się w majestatycznym gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wielu wydarzeniach kulturalnych. Następnego dnia przenieśli się na teren Politechniki Wrocławskiej, gdzie odbyły się istotne debaty na temat kryteriów oceny jakości działalności naukowej, oczekiwań przemysłu wobec wydziałów chemicznych oraz finansowania projektów naukowych przez Narodowe Centrum Nauki.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za doskonałe przygotowanie zjazdu oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział.

Czekamy na kolejne edycje tego wydarzenia!