Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12 marca 2022 roku zmarł śp. dr inż. Aleksander Majkut 16.03.2022 10:06

klepsydra śp. dr inż. Aleksandra Majkuta

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12 marca 2022 roku, odszedł z czasu do wieczności śp. dr inż. Aleksander Majkut.

Odszedł nasz serdeczny Kolega i wieloletni Pracownik Instytutu Inżynierii Chemicznej i Procesów Ochrony Środowiska Politechniki Szczecińskiej, a następnie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, który pozostanie w naszej pamięci jako człowiek pracowity, uczynny, pełen pozytywnej energii i życzliwości dla wszystkich.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 18 marca 2022 r. (piątek) o godzinie 10.30 w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Rodzinie i Bliskim Pana Doktora składamy najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia.

Dziekan, pracownicy, doktoranci i studenci
Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej
Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Klepsydra (format:  pdf, rozmiar:  378 kB)