Wybory uzupełniające do Sejmiku Wydziałowego Samorządu Studenckiego WTiICh 15.10.2024 21:50

Prezydium Sejmiku Wydziałowego Samorządu Studenckiego WTiICh ZUT w Szczecinie serdecznie zaprasza nowych studentów do dołączenia do samorządu!

Plan SWSS na rok akademicki 2024/2025 jest ambitny, dlatego Sejmik szuka osób, które chcą zaangażować się w ich świetne projekty. Oto skrócona lista:

- Bal Wydziałów 2024 (WTiICh i WBiHZ),
- Rada Kół Naukowych WTiICh,
- Otwarcie Strefy Nauki i Strefy Chillout w Strefie Studenckich Kół Naukowych,
- Świąteczny kiermasz ciast,
- Eventy (wspólne oglądanie Eurowizji 2025, wieczór filmowy, śniadanie dla I roku, Dzień Nauki, współpraca przy Dniach Otwartych),
- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi na rzecz rozwoju studentów.

... i wiele więcej!

Jak widzicie, Sejmik czeka intensywny rok, dlatego aktywni studenci są mile widziani w ich szeregach!

Swoje kandydatury możecie zgłaszać do czwartku (24.10) do godz. 10:00. Głosowanie odbywa się poprzez E-Dziekanat, w zakładce "Ankiety".

Od studentów, dla studentów!

Mail do zgłoszeń: samorzadwtiich@zut.edu.pl