TopMinds 2024 – Twój krok w stronę międzynarodowej kariery! 11.10.2024 14:42

TopMinds to program mentoringowy, który wspiera młodych, ambitnych naukowców z Polski, oferując im możliwość rozwoju na międzynarodowym poziomie.

Dla kogo? Obecna edycja skierowana jest do:

• doktorantek i doktorantów przygotowujących rozprawę doktorską na polskiej uczelni lub w instytucji naukowo-badawczej, wyróżniających się na polu naukowym,
  • studentek i studentów ostatniego roku studiów magisterskich, planujących karierę w obszarze nauki.

Co czeka uczestników? Program TopMinds 2024 to indywidualna ścieżka rozwoju w ścisłej współpracy z Mentorami. Na uczestniczki i uczestników czekają:

• warsztaty i spotkania podczas 1-2 dniowych zjazdów w Warszawie i Częstochowie,
  • szkolenia stacjonarne (obecność obowiązkowa) oraz online,
  • praca indywidualna z Mentorem – możliwa zarówno w formie bezpośredniej, jak i zdalnej.

Dlaczego warto? Udział w programie to niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych kompetencji, rozwój naukowy oraz nawiązanie kontaktów z czołowymi ekspertami. Co więcej, uczestnictwo w TopMinds 2024 jest całkowicie bezpłatne – organizatorzy pokrywają koszty noclegów, wyżywienia oraz materiałów szkoleniowych. Jedynym wydatkiem, jaki pozostaje po stronie uczestników, są koszty dojazdu.

Zgłoszenia online przyjmowane są do wtorku 29 października do godz. 16:00 na stronie topminds.pl/edycja-2025, a pytania można przesyłać pod adres: info@topminds.pl.

Studenci i doktoranci ZUT mogą także kontaktować się bezpośrednio z dr. hab. inż. Piotrem Sulikowskim, prof. ZUT – osobiście, mailowo lub w MS Teams.

Fot. Mariusz Kosiński na zlec. Fulbright Polska - Finał VII edycji TopMinds ‘2024