Informacje bieżące WTiICh

Studenci i doktoranci Naszego wydziału: szkoła letnia na Politechnice w Brnie w Czechach jest w Twoim zasięgu 07.02.2024 18:14

Spieszę do Was z informacja o program W|A|T|E|R, programu szkoły letniej (blended intensivity programme) na Politechnice w Brnie w Czechach, który składa się z dwóch części: tygodniowego nauczania online i pobytu na uczelni w Brnie. Program będzie realizowany w dniach 26 sierpnia – 6 września 2024 r. Za udział w programie możesz uzyskać 3 ECTS.

Część wirtualna (online) programu obejmie podstawy teoretyczne w dyscyplinach związanych z wodą. Studenci będą mieli także możliwość wyboru jednego z projektów grupowych i przygotowania się do niego teoretycznie. W drugim tygodniu sfinalizują projekt w laboratorium. Skupimy się na praktycznych doświadczeniach i wycieczkach, takich jak wizyta w lokalnej oczyszczalni ścieków.  

Termin składania wniosków upływa 31 marca 2024 r.

Jeśli macie dodatkowe pytania, można skontaktować się z koordynatorem administracyjnym/koordynatorem programu Erasmus jurcekova@fch.vut.cz lub hmurasiewicz@zut.edu.pl.

Istnieje możliwość uzyskania finansowania udziału w ramach programu Erasmus +. Chętnie Tobie pomogę go uzyskać, jeśli tylko zdecydujesz się zaaplikować.

Pamiętaj, że pogram BIP zapewnienie Ci wyjątkowe i wzbogacające doświadczenie edukacyjne.