Skorzystaj z zajęć uzupełniających z chemii! 09.07.2024 16:32

Znamy już wyniki matur!  Gratulujemy Wam osiągnięć i trzymamy kciuki, byście dostali się na wymarzone studia!

A może właśnie na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT znajdziecie swoje miejsce?

Zapraszamy na kierunki:

Nie martwcie się, jeśli chemia nie była Waszą mocną stroną. U nas nie musicie zdawać chemii na maturze – wystarczy fizyka lub matematyka! A na pierwszym roku pomożemy Wam wyrównać wiedzę dodatkowymi zajęciami:

• Chemia: 30h z chemii nieorganicznej i 30h z chemii organicznej
  • Inżynieria chemiczna i procesowa: 20h z podstaw chemii nieorganicznej, 20h z podstaw chemii organicznej i 20h z podstaw fizyki
  • Inżynieria w medycynie: 20h z wprowadzenia do chemii, 20h z wprowadzenia do biologii i 20h z wprowadzenia do fizyki
  • Technologia chemiczna: 20h z chemii nieorganicznej, 20h z chemii organicznej i 20h z fizyki

Ponadto mamy dla każdego z kierunków zajęcia uzupełniające z matematyki (po 30h)!

Czekamy na Was i przypominamy, że na zgłoszenia rekrutacyjne macie czas do 14.07.2024 roku  info.zut.edu.pl/rekrutacja-1st

Powodzenia i do zobaczenia na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT!