Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysta w projekcie badawczym PRELUDIUM BIS 14.07.2023 12:25

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysta – uczestnik szkoły doktorskiej w projekcie badawczym pt. „Fotokatalityczna konwersja siloksanów” realizowanego w Katedrze Inżynierii Materiałów Katalitycznych i Sorpcyjnych, Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, w ramach konkursu PRELUDIUM BIS-4.

Na podstawie oceny wniosków złożonych w ramach konkursu ogłoszonego na stronie: www.wtiich.zut.edu.pl oraz www.ncn.gov.pl, mającego na celu zatrudnienie osoby na stanowisku stypendysta – uczestnik szkoły doktorskiej w projekcie badawczym PRELUDIUM BIS-4, Umowa nr 2022/47/O/ST8/03074 pt. „Fotokatalityczna konwersja siloksanów”, komisja konkursowa zarekomendowała zatrudnienie Pani mgr inż. Pauli Felczak.

Wybrana Kandydatka będzie realizować prace badawcze w ramach projektu na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, w Katedrze Inżynierii Materiałów Katalitycznych i Sorpcyjnych oraz w Szkole Doktorskiej po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego od 1 października 2023 roku.

Przewodniczący Komisji, Kierownik Projektu
prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski