Nowe stowarzyszenie naukowe z udziałem naszych naukowców 12.10.2024 10:32

Na początku października br. powołano Szczecińskie Stowarzyszenie Naukowców SATU, którego misją jest integracja środowiska naukowego naszego miasta.

Stowarzyszenie SATU ma na celu wspieranie współpracy między naukowcami z różnych uczelni, promowanie młodych badaczy oraz organizację seminariów naukowych i działalności popularyzującej naukę.

W skład Zarządu stowarzyszenia wchodzą:

- dr hab. Maciej Nowak, prof. ZUT - prezes (Wydział Ekonomiczny ZUT),

- dr hab. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej, prof. US (Uniwersytet Szczeciński),

- dr hab. inż. Sandra Paszkiewicz, prof. ZUT (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie),

- dr hab. inż. Paula Ossowicz-Rupniewska, prof. ZUT (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie)

- dr hab. n. med. Miłosz Parczewski (Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie),

- dr Bartosz Grygorcewicz (Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie).

Zapraszamy do śledzenia kolejnych inicjatyw i aktywnego udziału w budowaniu naukowej wspólnoty Szczecina!