Informacje bieżące WTiICh

Kierunek Inżynieria chemiczna i procesowa WTiICh w czołówce rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018! 23.04.2018 09:10

Z wielką przyjemnością Instytut Inżynierii Chemicznej i Procesów Ochrony Środowiska informuje, że kierunek Inżynieria chemiczna i procesowa realizowany na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie znalazł się w jako jedyny kierunek na ZUT w czołówce rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018.
Zajęliśmy wysokie trzecie miejsce ze WSK równym 82,5!

Podczas Gali Rankingu Perspektyw 2018 zdobywcy trzech pierwszych miejsc w ramach każdego z 21 ocenianych kierunków otrzymali dyplomy uznania. Uroczystość odbyła się w dniu 17 kwietnia 2018 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie.

Ranking Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 adresowany jest do wybranej grupy odbiorców, którymi są w tym przypadku kandydaci na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera. Ranking dostarcza cennych informacji przy wyborze kierunku studiów technicznych, potrzebnych gospodarce i dających dobre perspektywy zatrudnienia i zarobków.

Szczegółowe wyniki oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Perspektywy 2018.