Informacje bieżące WTiICh

Charytatywna zbiórka pieniędzy - życzenie zmarłej studentki Patrycji Wyderki 18.10.2019 15:29

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Naszego Środowiska Akademickiego o wsparcie Hospicjum domowego dla dzieci, będącego częścią Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Zbiórka pieniężna dla Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie jest prośbą p. Patrycji Wyderki, naszej Studentki i Koleżanki z kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa, która odeszła od nas dnia 23 września 2019 r. po ciężkich zmaganiach z chorobą nowotworową.  Pani Patrycja była osoba dobroduszną, uczynną i empatyczną. Walcząc o życie nie zapomniała o innych, dlatego też prosimy o pomoc w spełnieniu życzenia Pani Patrycji. Wiedziała, jak ważne jest podczas ciężkiej choroby przebywanie w domu wśród najbliższych, co umożliwia Fundacja otaczając najmłodszych pacjentów specjalistyczną opieką w ich domach. Niestety swoją walkę o życie przegrała, ale możemy kontynuować jej dzieło dzięki Państwa uprzejmości.

Zbiórka zostanie przeprowadzona Naszym Wydziale w dniach 21-25 października 2019 przez Studentów V roku Inżynierii Chemicznej i Procesowej oraz dr inż. Halinę Murasiewicz. Pieniądze będą zbierane do puszki udostępnionej przez Fundację a po zakończonej zbiórce zebrana kwota zostanie podana do publicznej wiadomości.

Serdecznie Państwa prosimy o udział w zbiórce, a za okazaną pomoc i wsparcie już dziś serdecznie dziękujemy w imieniu Patrycji.