Informacje bieżące WTiICh

Ambasada Litwy zaprasza na International Forum LIFE SCIENCES BALTICS 2018 18.05.2018 09:58

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy do udziału w International Forum Life Sciences Baltics 2018, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2018 r. po raz czwarty w Wilnie.

Prof. Brian K. Kobilka, laureat Nagrody Nobla 2012 w dziedzinie chemii za pracę nad receptorami sprzężonymi z białkiem G, oraz inni światowej sławy naukowcy będą głównymi panelistami w Forum Life Sciences Baltics 2018!  

Life Sciences Baltics - to wydarzenie jest jedynym tego rodzaju międzynarodowym forum w regionie krajów bałtyckich i nordyckich, które przyciąga specjalistów z dziedziny biotechnologii, farmacji i sprzętu medycznego z całego świata.

Innowatorzy w dziedzinie nauk życia są bardzo mile widziani w Wilnie!

Reprezentacja nauki życia Polski na Forum jest bardzo ważna, dlatego proponujemy Państwu wyjątkowe warunki:

§  do dnia 31 maja 2018 r. obowiązuje 15% zniżka dla uczestników podczas rejestracji. Rejestracja oraz więcej informacji o pakietach wystawców oraz uczestników: lsb2018.com/register/

§  jeżeli Państwa stowarzyszenie / klaster podzieli się informacją ze swoimi członkami dot. forum Life Sciences Baltics 2018 na swojej stronie internetowej, Państwa klaster oraz członkowie otrzymają dodatkową zniżkę – łącznie 25% rabatu dla członków podczas rejestracji na pakiet uczestnika „Full Access" oraz „Conference and Exibition". Jeżeli są Państwo zainteresowani taką propozycją, bardzo proszę o odpowiedź. Będziemy z Państwem w kontakcie w sprawie kodu rabatowego;

§  zachęcamy Państwa stowarzyszenie / klaster do zorganizowania delegacji biznesowej do Life Sciences Baltics 2018. Następnie członkowie delegacji otrzymają 50% zniżki na pakiet uczestnika. W przypadku Państwa zainteresowania możemy również zorganizować dodatkowe wizyty w klasterach, valleys biznesowych i naukowych, firmach i innych.

Tematy forum Life Sciences Baltics 2018 (więcej: lsb2018.com/program-and-speakers/ ):

  • Mechanism of degenerative and genetic diseases
  • Immuno-oncology treatment – challenges and opportunities
  • Genomic medicine/ Personalized medicine and diagnostics
  • Digital Health
  • Laser applications in life sciences
  • Research as an impulse for the industry
  • Life Sciences meet technologies for better healthcare solutions
  • Diagnostic Technologies

Uprzejmie załączamy więcej informacji dot. organizacji, tematów, uczestników Forum oraz link do projektu programu : lsb2018.com/about/about-lsb-forum/

Uprzejmie zwracamy uwagę, że od 2012 roku na Life Sciences Baltics udział wzięli światowej klasy speakerzy łącznie z Noblistami. Było ponad 3000 uczestników z 40 krajów (Japonii, Izraela, USA, Niemiec, Belgii), łącznie: Thermo Fisfer Scientific, Merck, Teva, MOOG, Baxter, MSD, Genzyme, P&G, Parexel, ORBIMED, Grindeks, GSK, Ekspla. W wydarzeniu udział wzięło ponad 150 wystawców, 3000 uczestników B2B, 70 start-upów kluczowych graczy sektora i decydentów z ponad 40 krajów.

Więcej informacji o Forum na portalach społecznościowych:

twitter.com/LSBForum
www.linkedin.com/company/5074651/
www.facebook.com/LifeSciencesBaltics/

 

Informacje dodatkowe:

LSB Sector 2018

Exhibitor package_LSB

Life Sciences Baltics Programme_2018 May