Zawiadomienie o terminie obronie pracy doktorskiej mgr inż. Pauliny Bednarczyk 26.03.2021 10:41

DZIEKAN WYDZIAŁU TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ ORAZ RADA DYSCPLINY INŻYNIERIA CHEMICZNA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE uprzejmie informują, że w dniu:
30 marca 2021 r. (wtorek), o godz. 900odbędzie się w trybie zdalnym na platformie MS Teams publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Pauliny Bednarczyk na temat:
„Fotoutwardzalne lakiery uretanoakrylanowe – otrzymywanie i ocena właściwości”

Promotor: dr hab. inż. Agnieszka Kowalczyk, prof. ZUT z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Recenzenci:

a)    prof. dr hab. Halina Kaczmarek z Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

b)    dr hab. Barbara Pilch-Pitera, prof. PRz z Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej

Recenzje i streszczenie pracy zostały umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT:
bip.zut.edu.pl/bip-informacje/wydzialy-zut/wydzial-technologii-i-inzynierii-chemicznej/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie.html, natomiast rozprawa doktorska została udostępniona do wglądu na platformie MS Teams.

Osoby wyrażające chęć zapoznania się z pracą oraz udziału w obronie powinny przesłać taką informację najpóźniej do dnia 29 marca 2021 r. do godz. 12:00 na adres email: informatyk-wtiich@zut.edu.pl.