Zawiadomienie o terminie obronie pracy doktorskiej mgr inż. Martyny Bacy 26.03.2021 10:46

DZIEKAN WYDZIAŁU TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJORAZ RADA DYSCPLINY INŻYNIERIA CHEMICZNA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE uprzejmie informują, że w dniu:
13 kwietnia 2021 r. (wtorek), o godz. 830odbędzie się w trybie zdalnym na platformie MS Teams publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Martyny Bacy na temat: „Otrzymywanie struktur molekularnych i ich potencjalne zastosowania”

Promotor: prof. dr hab. inż. Ryszard J. Kaleńczuk
z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Promotor pomocniczy: dr inż. Małgorzata Aleksandrzak

Recenzenci:

a)   dr hab. inż. Anna Zielińska-Jurek, prof. PG z Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

b)   dr hab. Ireneusz Piwoński, prof. UŁ z Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego

Recenzje i streszczenie pracy zostały umieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT:
bip.zut.edu.pl/bip-informacje/wydzialy-zut/wydzial-technologii-i-inzynierii-chemicznej/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie.html, natomiast rozprawa doktorska została udostępniona do wglądu na platformie MS Teams.

Osoby wyrażające chęć zapoznania się z pracą oraz udziału w obronie powinny przesłać taką informację najpóźniej do dnia 12 kwietnia 2021 r. do godz. 12:00  na adres email: informatyk-wtiich@zut.edu.pl.