Zaproszenie do udziału w IV Szczecińskim Sympozjum Młodych Chemików 28.01.2019 14:27

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w IV Szczecińskim Sympozjum Młodych Chemików, które odbędzie się 14 maja 2019 r. na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich młodych naukowców wykonujących prace o tematyce związanej z naukami chemicznymi, fizycznymi, biologicznymi oraz pokrewnymi. W tym roku organizatorzy Sympozjum postanowili włączyć się w obchody 150-lecia powstania układu okresowego pierwiastków chemicznych, którego twórcą był rosyjski uczony Dmitrij Mendelejew. Wykład inauguracyjny Sympozjum zostanie wygłoszony przez światowej sławy specjalistę w dziedzinie patomorfologii oraz genetyki klinicznej prof. dr. hab. n. med. Jana Lubińskiego z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły dotyczące organizacji sympozjum znajdują się na stronie:

wtiich.zut.edu.pl/strona-pracownikow/start/spolecznosc/ptchem/iv-szczecinskie-sympozjum-mlodych-chemikow.html

Z poważaniem

Organizatorzy: Szczeciński Oddział PTChem oraz Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie