Uwaga! studenci studiów stopnia pierwszego, którzy ukończyli VI semestr - oferta pracy 08.07.2020 16:30

Nazwa jednostki: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej

Nazwa stanowiska: stypendysta/student

Wymagania:

1. Studenci studiów stopnia pierwszego, którzy ukończyli VI semestr studiów i zadeklarują uzyskanie tytułu inżyniera do końca czerwca 2021.

2. Deklaracja podjęcia studiów II stopnia na WTiICh ZUT w Szczecinie.

3. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę naukową w tym języku.

4. Podstawowa wiedza z zakresu inżynierii chemicznej i procesowej.

5. Zainteresowanie tematyką projektu.

6. Średnia ocen z ostatniego semestru wyższa niż 4,0.

7. Dorobek naukowy w dyscyplinie inżynieria chemiczna i procesowa.

Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny.

2. Potwierdzony przez dziekanat wykaz ocen z toku studiów wraz z oceną średnią.

3. Wykaz dorobku naukowego w dyscyplinie inżynieria chemiczna i procesowa.

4. Wymagane przez RODO oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie dostarczonych danych osobowych na potrzeby rekrutacji o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”.

Opis zadań:

Stypendysta będzie prowadził badania eksperymentalne związane z testowaniem nowego typu reaktorów wyposażonych w generatory pola magnetycznego. Zadaniem stypendysty będzie przeprowadzenie optymalizacji opracowanych aparatów z uwzględnieniem procesów biotechnologicznych.

Typ konkursu NCN: OPUS-16

Termin składania ofert: 24 lipca 2020 r.

Liczba stypendiów: 2

Forma składania ofert: email (adres przesyłania zgłoszeń: rrakoczy@zut.edu.pl)

Warunki zatrudnienia:

1. Czas trwania: 10 miesięcy

2. Wysokość stypendium naukowego: 1000 zł na miesiąc

3. Praca wykonywana będzie na terenie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i Pomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (brak możliwości pracy zdalnej).

4. Data rozpoczęcia – 3 sierpnia 2020 r.

Dodatkowe informacje

1. Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie dokumentów w formacie PDF prof. dr hab. inż. Rafałowi Rakoczemu na adres mailowy rrakoczy@zut.edu.pl do dnia 24 lipca 2020 r., 23:59 (w temacie wiadomości proszę napisać: „Wniosek o przyznanie stypendium magistranckiego w konkursie OPUS-16”).
  2. Dodatkowych informacji udziela kierownik projektu prof. dr hab. inż. Rafał Rakoczy (email rrakoczy@zut.edu.pl).
  3. Zgłoszenia będą oceniane przez Komisję Konkursową powołana zgodnie z "Regulaminem przyznawania środków na realizację projektów badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki".
  4. Komisja zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmowy z wybranymi kandydatami (o miejscu i czasie rozmowy kandydacie zostaną poinformowani drogą elektroniczną).
  5. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronie www.wtiich.zut.edu.pl.