UWAGA!!! INFORMACJA DLA SPOŁECZNOŚCI WTIICH ZUT W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA 11.03.2020 10:39

Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zawiesza zajęcia dydaktyczne od 12 do 25 marca br. włącznie

Dotyczy to kształcenia na studiach I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich, doktoranckich, a także szkół doktorskich oraz zajęć na kursach i szkoleniach organizowanych w ramach Uczelni, studiach podyplomowych lub w innych formach. Zaleca się zachowanie w tym czasie szczególnej ostrożności, unikanie podróży i udziału w zbiorowych wydarzeniach.

Praca dziekanatu zostaje ograniczona. Każda wizyta koniecznie powinna być poprzedzona kontaktem telefonicznym (91-449-49-64) lub mailowym (wtiich@zut.edu.pl).

W sprawach zajęć dydaktycznych należy bezpośrednio kontaktować się z nauczycielami również telefonicznie lub mailowo.

Zmiany w planie zajęć obecnie są wstrzymane do odwołania.

Przypominamy, że:

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, w ZUT do odwołania wstrzymane zostały międzynarodowe wyjazdy i przyjazdy studentów, doktorantów i pracowników uczelni do/z krajów wskazanych przez GIS (Komunikat dla podróżujących nr 44).

Pracownicy, studenci i doktoranci ZUT powracający z wyjazdów zagranicznych z krajów objętych zagrożeniem epidemiologicznym powinni przez dwa kolejne tygodnie kontrolować swój stan zdrowia i nie przychodzić na Uczelnię, lecz wykonywać pracę lub naukę w domu. Nieobecności wynikające z powyższego zostaną usprawiedliwione. Działania te są podyktowane potrzebą zmniejszenia ryzyka rozprzestrzenienia się koronawirusa.

Należy na bieżąco monitorować zaplanowaną mobilność zgodnie z Komunikatem Rektora ZUT z 9 marca br. W uzgodnieniu z JM Rektorem ZUT, osoby zapraszające gości zagranicznych proszone są o przekazywanie do Działu Mobilności Międzynarodowej (international@zut.edu.pl) informacji o zaplanowanych przyjazdach z podaniem kraju i nazwy instytucji wysyłającej, liczby gości oraz planowanego okresu pobytu w ZUT. Informację należy przesłać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Wszelkie niezbędne informacje w tym zakresie będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Prosimy o codzienne śledzenie komunikatów na stronie Uczelni.