Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie badawczym OPUS nr 2019/33/B/ST8/00252 27.02.2020 19:53

Na podstawie oceny wniosków złożonych w ramach konkursu ogłoszonego na stronach Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej oraz Narodowego Centrum Nauki, mającego na celu wyłonienie kandydata na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie badawczym OPUS nr 2019/33/B/ST8/00252 pt. „Fotokatalityczne reaktory membranowe z membranami zanurzeniowymi do oczyszczania wody i ścieków: mikro-/ultrafiltracja a destylacja membranowa”, Komisja konkursowa zarekomendowała kandydaturę Pani mgr inż. Aleksandry Piątkowskiej.

Wybrana Kandydatka będzie realizować przez okres 24 miesięcy prace badawcze na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, w Katedrze Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska.

Przewodnicząca Komisji, Kierownik projektu

prof. dr hab. inż. Sylwia Mozia