Podsumowanie zbiorki na Hospicjum dla dzieci i dorosłych 29.10.2019 14:18

W dniach 21-25 października 2019 została przeprowadzona publiczna zbiórka datków na Hospicjum dla dzieci i dorosłych. W wyniku tej zbiorki zebrano kwotę 3245.83 zł., która została w piątek przekazana Hospicjum. Pieniążki wrzucone do puszki w euro zostały wymienione na PLN.  Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe. Podziękowania też są kierowane w stronę studentów II roku, S2,  kierunku Inżynierii Chemicznej i Procesowej, którzy pomagali w przeprowadzeniu  zbiórki na Wydziale. Dzięki zaangażowaniu Państwa, udało się spełnić prośbę Pani Patrycja Wyderka. Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość.

Protokół przyjęcia zbiórki publicznej (format:  pdf, rozmiar:  373 kB)