Oferta pracy – specjalista ds. NMR 12.02.2021 07:24

OPIS MIEJSCA PRACY/STANOWISKA

W związku z realizacją projektu badawczego „Opracowanie technologii otrzymywania nowych modyfikacji leków o zwiększonej przenikalności przez skórę” realizowanego
w Katedrze Technologii Chemicznej Organicznej i Materiałów Polimerowych, Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, finansowanego przez NCBiR, w ramach konkursu LIDER XI poszukujemy osoby do pracy w projekcie badawczym w zakresie badań identyfikacyjnych nowych związków w oparciu o magnetyczny rezonans jądrowy.

Miejsce realizacji projektu: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej, Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Materiałów Polimerowych, ul. Pułaskiego 10, 70-322 Szczecin.

WYMAGANIA

1. Doświadczenie w obsłudze spektrometru magnetycznego rezonansu jądrowego, mile widziana znajomość obsługi spektrometru BRUKER DPX-400

2. Umiejętność obsługi programów: MestrReNova, ACD/NMR Processor
3. Doświadczenie w obróbce widm NMR związków organicznych

4. Umiejętność analizy i interpretacji wyników analiz spektroskopowych NMR

5. Udokumentowany dorobek publikacyjny lub technologiczny
6. Dobra organizacja pracy laboratoryjnej, sumienność i systematyczność w prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej, umiejętność pracy w zespole.

OPIS ZADAŃ

Potwierdzenie struktury otrzymanych związków oraz klejów medycznych w oparciu o analizę widm NMR.

WYMAGANE DOKUMENTY

·         CV oraz list motywacyjny,

·         kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, odbyte staże, nabyte kwalifikacje, dorobek naukowy itp.,

·         oświadczenie w treści CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883).

INFORMACJE DODATKOWE

Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać e-mailem na adres: aminoprofen@zut.edu.pl, podając w tytule wiadomości: „SPECJALISTA DS. NMR - LIDER XI”.

Termin składania aplikacji: do 05.03.2021 r.

Prosimy o dopisanie do zgłoszenia klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i realizacji projektu (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)” oraz “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.”

Z wybranymi kandydatami spełniającymi wymogi formalne skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.

Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmowy z wybranymi Kandydatami (o miejscu i czasie rozmowy Kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną).

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: aminoprofen@zut.edu.pl

lub ktchoimp@zut.edu.pl