Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko adiunkta (post-doc) na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w Katedrze Inżynierii Polimerów i Biomateriałów 04.04.2024 08:50

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko adiunkta naukowego w grupie pracowników badawczych w projekcie badawczym pt. „Nowe biomateriały na podstawie supramolekularnych i termoczułych sieci polimerowych” realizowanego w Katedrze Inżynierii Polimerów i Biomateriałów, Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, w ramach konkursu OPUS 25.

Na podstawie oceny wniosków złożonych w ramach konkursu ogłoszonego na stronie: www.wtiich.zut.edu.pl oraz www.ncn.gov.pl mającego na celu zatrudnienie osoby na stanowisku adiunkt (post-doc) w projekcie badawczym OPUS 25, Decyzja DEC-2023/49/B/ST11/04005 pt. „Nowe biomateriały na podstawie supramolekularnych i termoczułych sieci polimerowych”, Komisja konkursowa zarekomendowała zatrudnienie Pana dra Ramina Hosseinnezhad.

Wybrany Kandydat będzie realizować prace badawcze w ramach projektu na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, w Katedrze Inżynierii Polimerów i Biomateriałów od 6 maja 2024 roku.

Przewodnicząca Komisji, Kierownik Projektu
prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray