Informacje bieżące dla Doktorantów

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego 29.10.2019 14:25

Szanowni Państwo,

Kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna konferencja odbędzie się 14 grudnia na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską cykliczną konferencją, organizowaną od blisko 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Od 7 lat podczas Konferencji studenci i doktoranci mają możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Rejestracja na Konferencję ruszyła 21 października i potrwa do 4 listopada

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.ssptchem.pl

www.facebook.com/SSPTChem/