Informacje bieżące dla Doktorantów

Zapraszamy na Jasne Błonia w Szczecinie! 09.05.2024 10:51

W najbliższy piątek, nasza ekipa naukowa włącza się w obchody X edycji Dni Skandynawskich! Na Jasnych Błoniach będziemy opowiadać o naszym ciekawym polsko-norweskim projekcie Green-3. Jako ZUT, uczelnia dla zielonego przemysłu, dążymy do rozwiązania wyzwań klimatycznych i aktywnie uczestniczymy w transformacji na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Zespół naukowy naszego Wydziału, pod kierownictwem Profesor Iwony Pełech, opracowuje innowacyjną metodę wytwarzania wodoru poprzez procesy fotokatalityczne. To świetna alternatywa dla tradycyjnych metod produkcji wodoru, wykorzystująca odnawialne źródła energii i eliminująca emisję dwutlenku węgla.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w najbliższy piątek na Jasnych Błoniach w Szczecinie, gdzie nasz pełen energii zespół będzie na Was czekał w godzinach 12:00-14:00.

Zapraszamy także wszystkich maturzystów, którzy zastanawiają się nad podjęciem studiów na naszym Wydziale! Czekają na Was fascynujące pokazy chemiczne oraz quiz z atrakcyjnymi nagrodami.

fot. Aurelia Kołodziej/WTiICH