Informacje bieżące dla Doktorantów

Współpraca z firmą DANOLIT dla studenta/doktoranta/pracownika 29.05.2019 15:20

Współpraca z firmą DANOLIT dla studenta/doktoranta/pracownika

Firma produkująca umywalki i blaty z konglomeratu i solid surface poszukuje chętnych osób do współpracy w celu wsparcia rozwoju technologii produkcyjnej, w szczególności w następujących obszarach:

• wypracowanie metodologii przeprowadzania badań, systemu raportowania, sposobu przeprowadzania testów w celu zachowania ich powtarzalności i stworzenie wzorów raportów w celu utrzymania wiedzy na przyszłość;
  • pigmentacja;
  • wytrzymałość materiałów;
  • dobór odpowiednich spoiw;

Firma oferuje elastyczny system współpracy z młodym, ambitnym zespołem. To możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce i wywierania realnego wpływu na rozwój technologiczny przedsiębiorstwa.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: dr hab. inż. Rafał Rakoczy, prof. ZUT  (rrakoczy@zut.edu.pl)