Informacje bieżące dla Doktorantów

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysty - studenta w projekcie OPUS 15 nr 2018/29/B/ST8/01265 finansowanym przez NCN 01.12.2021 15:07

Konkurs na stanowisko stypendysty - studenta w ramach projektu badawczego OPUS 15 nr 2018/29/B/ST8/01265 pt. „Badania procesu powlekania włókien włókienniczych aktywnymi nieorganicznymi cząstkami i szczepienia związkami fosforoorganicznymi do wysokowydajnych kompozytów z żywicy epoksydowej”, ogłoszony na stronach www.wtiich.zut.edu.pl, bip.zut.edu.pl/praca.html oraz www.ncn.gov.pl, wygrała Pani inż. Klaudia Zielinkiewicz, która spełniła wszystkie wymagania konkursowe. Od decyzji komisji konkursowej nie przysługuje odwołanie.

Wybrana kandydatka będzie realizowała prace badawcze przez 8 miesięcy w ramach projektu w Katedrze Fizykochemii Nanomateriałów Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT.