Informacje bieżące dla Doktorantów

Propozycja wycieczki w ramach IV Szczecińskiego Sympozjum Młodych Chemików 07.05.2019 08:44

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Grupa Azoty S. A. objęła patronatem IV Szczecińskie Sympozjum  Młodych Chemików, które przypominamy odbędzie się już 14 maja 2019 r. na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej al. Piastów 42.

W ramach współpracy Grupa Azoty S. A. wyszła z propozycją zorganizowania dla uczestników sympozjum wycieczki na teren zakładów w Policach. Proponowany termin wycieczki to 15 maja godz. 9:00, transport autokarem z terenu uczelni, czas trwania ok. 4 godz. dla minimum 20 chętnych. Osoby chętne prosimy o informację  do 13 maja  do pana Jakuba Sakowskiego email:  kuba.sako1@gmail.com. Pan Jakub Sakowski jest Ambasadorem Akademickim Grupy Azoty i odpowiada za organizację wycieczki.

Komitet Organizacyjny

IV Szczecińskiego Sympozjum Młodych Chemików