Studenckie koła naukowe

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej:

  

LpNazwa kołaTelefonE-mailOpiekun koła
1Studenckie Koło Naukowe "α-reaktywni"914494455

 alfareaktywni.zut@gmail.com

 dr inż. Marta Piątek - Hnat

2Studenckie Koło Naukowe "Inżynier"914494332

 Marian.Kordas@zut.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Rakoczy, prof. nadzw.; dr inż. Marian Kordas; 
3Studenckie Koło Naukowe "Kwant"914494132

 Rafal.Wrobel@zut.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Wróbel
4Studenckie Koło Naukowe "Liga Ochrony Przyrody"914494512

 sknlop@gmail.com

dr inż. Elżbieta Huzar; dr inż. Alicja Wodnicka
5Studenckie Koło Naukowe "Organik"914496444

 Lukasz.Struk@zut.edu.pl

dr inż. Łukasz Struk
6Studenckie Koło Naukowe "Quantum ELM"914494397

 Beata.Zielinska@zut.edu.pl

dr inż. Beata Zielińska
7Studenckie Koło Naukowe "Praktyczne proekologiczne aplikacje kodów CFD i symulatorów procesowych - SOLVER"914494731

 Paulina.Pianko@zut.edu.pl

dr hab. inż. Paulina Pianko-Oprych
8Studenckie Koło Naukowe "Synteza"914494103

 Halina.Kwiecien@zut.edu.pl

dr hab. inż. Halina Kwiecień, prof. nadzw.
9Studenckie Koło Naukowe Zapachowej Jakości Powietrza914494519

kzjp@zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Joanna Kośmider; dr inż. Małgorzata Friedrich
10Studenckie Koło Naukowe "Zielona Chemia"914494220

 Paula.Ossowicz@zut.edu.pl

dr inż. Paula Ossowicz