Zjazd Zimowej Sekcji Studenckiej PTChem 2018 23.10.2018 10:53

Szanowni Państwo,

Kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna konferencja odbędzie się 8 grudnia na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską cykliczną konferencją, organizowaną od blisko 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Od 6 lat podczas Konferencji studenci i doktoranci mają możliwość prezentacji wyników swoich badań w formie plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Rejestracja na Konferencję rusza 27 października i potrwa do 10 listopada

Po więcej informacji zapraszamy na: ssptchem.pl/pl/najblizszy-zjazd

Załącznik: Plakat Zjazd Zimowy 2018 pdf