Stypendia naukowe MSZ Izraela na rok 2019/2020 22.11.2018 11:13

Gorąco zachęcamy polskich studentów, doktorantów (zwłaszcza kierunków ścisłych i przyrodniczych) do nawiązania kontaktu z izraelskimi uczelniami i ubiegania się o stypendia naukowo-badawcze w Izraelu. W ofercie znajdziecie Państwo stypendia na 8-MIESIĘCZNY POBYT NAUKOWO-BADAWCZY NA WYBRANEJ PLACÓWCE AKADEMICKIEJ W IZRAELU lub na MIESIĘCZNY KURS JĘZYKA HEBRAJSKIEGO W HAIFIE.

W tym roku dokumenty kandydatów (formularz + załączniki) uczelnie powinny dostarczyć do Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w
Warszawie do dn. 9 GRUDNIA 2018 R. – w formie elekronicznej, a oryginały pocztą powinny być wysłane z datą nie późniejszą niż 9 grudnia br.

Bliższych informacji o procesie rekrutacji udzielają pracownicy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Informacja na stronie Ambasady Izraela:

embassies.gov.il/warsaw/newsAndEvents/Pages/2018/11-Stypendia-rzadowe-w-Izraelu.aspx